Fustan me printe Mango

3594L

SKU: 17056707

Fustan treçerekësh me printe me pika, me dy tonalitete të kombinuara

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan treçerekësh me printe me pika, me dy tonalitete të kombinuara, me jakë V dhe me mëngë treçerekëshe. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë