Fustan me printe Mango

4494L

SKU: 17035950

Fustan treçerekësh me printe të ndryshme florale me disa tonalitete

l
m
s
XS
E zezë print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan treçerekësh me printe të ndryshme florale me disa tonalitete, me lidhëse tek pjesa e belit dhe e jakës. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë