Fustan me printe Mango

SKU: 77079204

Fustan me printe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me printe me lule, me jakë V, me mëngë të gjata elastike.,70% Poliester,30% Poliester I ricikluar

Përzgjidhni markën

Përzgjidh masën

XS, s, m, l

Përzgjidh ngjyrën

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA