Fustan me rripa Springfield

5190L

SKU: 8952000

Fustan trecerekësh me printe florale

l
m
s
xl
XS
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan trecerekësh me printe florale, me rripa të hollë dhe lidhëse tek beli. 99% Poliestër 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë