Fustan nate me rripa I linjës Maternity Women Secret

3633L

SKU: 3639126

Fustan nate i shkurtër, me rripa dhe jakë V

l
m
s
xl
xxl
Blu e hapur
Blu e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan nate me rripa të rregullueshëm, me jakë V të kryqëzuar dhe me detaje dantelle. 60% Poliester, 36% Viskozë, 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë