Gjysëm çizme Geox

9395L

SKU: D16FTB00046C9999

Gjysëm çizme me pak takë dhe me detaje metalike dekoruese

35
36
37
38
39
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Gjysëm çizme me pak takë dhe me detaje metalike dekoruese, mbyllje me zinxhir. 100% Lëkurë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë