Golf Mango

1554L

SKU: 17007758

Golf me mëngë të gjata, dizajn bazik

l
m
s
xl
XS
Bezhë
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Golf me mëngë të gjata, dizajn bazik dhe me prerje të drejtë. 65% Lyocell 35% Modal

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë