Golf me mëngë të gjata, Mango

SKU: 17035931

Golf me mëngë të gjata, me shirit elastik tek mëngët

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Golf me mëngë të gjata, me shirit elastik tek mëngët, prerje e lirshme.39% Viskozë 36% Poliestër 19% Poliamid 6% Kashmir

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë