Jorgan me mbushje, Prenatal

SKU: 647703

Jorgan i butë me mbushje, me dy tonalitete.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Jorgan i butë me mbushje, me dy tonalitete. Përmasat: 110*150cm.86% Poliestër, 14% Lino

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,