Jumpsuit me printe Obaibi

SKU: 61301172

Jumpsuit me mëngë të shkurtra dhe me printe florale, me disa tonalitete

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Jumpsuit me mëngë të shkurtra dhe me printe florale, me disa tonalitete, me jakë të rrumbullakët dhe fruda tek mëngët, me lidhëse tek beli dhe me mbyllje me kopsa. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë