Jumpsuit xhins Mango

5243L

SKU: 87064760

Jumpsuit i gjatë xhins

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jumpsuit xhins me mëngë të gjata, prerje e drejtë dhe elastike, me jakë të mbyllur me kopsa, me rrip beli dhe dy xhepa të pasëm. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA