Kanatjere e shkurtër Mango

1813L

SKU: 87054016

Kanatjere e thurur

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere me prerje të shkurër dhe me rripa, teksturë e thurur dhe jakë e drejtë. 38% Pambuk, 31% Viskoze, 3% Poliamid, 28% Modal

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi