Kanatjere Mango

2093L

SKU: 17079067

Kanatjere me rripa të hollë dhe me detaje rruazash

l
m
s
xl
XS
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kanatjere me rripa të hollë dhe me detaje rruazash, me jakë V. 47% Poliestër 37% Akrilik 10% Poliamid 6% Lesh

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë