Kanatjere Mango

2093L

SKU: 17099070

Kanatjere me rripa të hollë, me mbyllje me kopsa

l
m
s
XS
Blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kanatjere me rripa të hollë, me mbyllje me kopsa, me jakë V dhe detaje dantelle. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë