Kanatjere me printe Mango

1495L

SKU: 77092511

Kanatjere me printe dhe me jakë V

l
m
s
XS
bezhe
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere me prerje të lirshme dhe jakë V; dizajn me printe të vogla. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë