Kanatjere me rripa të trashë, Prenatal

1900L

SKU: 691351

Kanatjere pambuku me rripa të trashë dhe printe gjeometrike shumëngjyrëshe

l
m
s
xl
XS
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kanatjere pambuku me rripa të trashë dhe printe gjeometrike shumëngjyrëshe, I përshtatshëm për gjidhënie. 95% Pambuk 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë