Kapëse flokësh, set 4(copë) Parfois

590L

SKU: 151481_NM

4 kapëse flokësh me dizajn bazik

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

4 kapëse flokësh me dizajn bazik dhe tonalitete të ndryshme. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit