Kapuc Okaidi

695L

SKU: 88556138

Kapuce

50
52
54
56
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kapuce per djem, qe siguron mbulim te pjesa e vesheve. Perbere nga gezof i bute dhe i ngrohte, dhe me pjese kapje ne qafe qe te siguroj nje mbulim te plote. Ne perberje ka lesh deleje, dhe ka te vendosur logo.,100% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë