Kapuc Prenatal

1690L

SKU: 623272

Set kapuca me veshe dhe printe

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Set kapuca me veshe dhe printe.Detajuar me imazhin 3D dhe punuar me pelhuren e pambukut organik I cili dhuron rehati dhe siguri ne te njejten kohe,100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit