Kapuc Prenatal

1270L

SKU: 658175

Kapuc I trikotuar me veshe

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kapuc I trikotuar me veshe .I detajuar me nje top ne pjesen e siperme te kapucit I cili I jep akoma me shume stil.Praktik dhe I rehatshem.,30% Poliamide ,10%Akrilik ,30% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit