Karrocë për fëmijë, Prenatal

SKU: 566785

Karroce për femije praktike, e plotë, është e pajisur me rrota rrotulluese të përparme që nuk mbyllen, frena të pasme dyfishe, mbulesë dielli dhe sistem parzmore me pesë pika.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Karroce për femije praktike, e plotë, është e pajisur me rrota rrotulluese të përparme që nuk mbyllen, frena të pasme dyfishe, mbulesë dielli dhe sistem parzmore me pesë pika.Dimensionet kur janë të hapura: 100x34x47; dimensionet e mbyllura: 111 × 20.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,