Këmishë Cortefiel

3245L

SKU: 5702172

Këmishë me mëngë të gjata dhe mbyllje me kopsa

l
m
s
xl
XS
xxl
Blu e lehte
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Këmishë me mëngë të gjata dhe mbyllje me kopsa, me një xhep tek pjesa e kraharorit dhe jakë V. 68% Pambuk 28% Poliestër 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë