Këmishë klasike Cortefiel

1947L

SKU: 7279426

Këmishë pambuku

l
m
s
xl
xxl
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me jakë klasike dhe me mëngë të gjata, mbyllje me kopsa dhe një xhep në kraharor.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë