Këmishë me mëngë të gjata Mango

2990L

SKU: 17994040

Këmishë me mëngë të gjata, jakë klasike dhe mbyllje me kopsa

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me mëngë të gjata, jakë klasike dhe mbyllje me kopsa. 100% Poliretan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë