Këmishë Parfois

3368L

SKU: 192136_LB

Këmishë e shkurtër me mëngë trecerekëshe

U
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë e shkurtër me mëngë trecerekëshe, me mbyllje me kopsa dhe me jakë V. 100% Lyocell

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë