Kemishe me menge te shkurtra pambuk – Okaidi

2490L

SKU: 95610099

Kemishe me menge te shkurtra pambuk

10Vjec
12Vjec
14Vjec
3Vjec
4Vjec
5Vjec
6Vjec
8Vjec
Blu e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kemishe per djem me menge te shkurtra dhe xhep ne njerin krah ,e perbere ngaPambuk: 67%, Lino: 33%

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit