Këmishë me mëngë të shkurtra Springfield

3143L

SKU: 0349402

Këmishë klasike pambuku me prerje regular-fit

l
m
s
xl
xxl
xxxl
blu
E bardhe
E verdhe
jeshile
korale
turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Këmishë pambuku me prerje regular-fit; dizajn bazik me jakë klasike, mëngë të shkurtra, mbyllje me kopsa dhe detaj logoje të qendisur në kraharor.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë