Këmishë me mëngë të shkurtra Springfield

3490L

SKU: 6812635

Këmishë me mëngë të shkurtra dhe të fryra, prerje e drejtë

34
36
38
40
42
Blu e mesme
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me mëngë të shkurtra dhe të fryra, prerje e drejtë, mbyllje me kopsa dhe jakë klasike,100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë