Këmishë me printe Mango

3493L

SKU: 87080571

Këmishë me printe

l
m
s
XS
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë e bute me printe, me jakë te rregullte, me mëngë të gjata me pranga me butona, me xhepe dhe butone ne pjesen e perparme. 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi