Këmishë satini Mango

3493L

SKU: 87074054

Këmishë satini me printe

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me mëngë të gjata dhe jakë klasike, me përbërje satini, prerje të drejtë. Dizajn me printe florale. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi