Këmishë me printe Mango

2793L

SKU: 87094021

Këmishë me printe dy tonalitetesh

l
m
s
XS
Bardhe e zi
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me mëngë të gjata dhe jakë klasike, prerje e gjerë dhe dizajn me printe dy tonalitetesh. 60% Poliester, 40% Poliester i ricikluar

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA