Këmishë me printe Springfield

SKU: 6792349

Këmishë me printe florale, me disa tonalitete

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë me printe florale, me disa tonalitete, me mbyllje me kopsa dhe me jakë V. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë