Këmishë pambuku Cortefiel

1947L

SKU: 7322039

Këmishë pambuku me jakë mandarin dhe një xhep në kraharor

l
m
s
xl
xxl
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë pamuku me mëngë të gjata, jakë mandarin, një xhep në kraharor dhe mbyllje e plotë me kopsa.,100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë