Këmishë pambuku Okaidi

2390L2790L

SKU: 96226800

Këmishë me mëngë të gjata, dizajn bazik

12 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë me mëngë të gjata, dizajn bazik, me mbyllje me kopsa dhe me jakë klasike V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë