Këpucë me lidhëse Geox

7945L

SKU: U04AVA

Këpucë me dy tonalitete

39
40
41
42
43
44
45
E zeze
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këpucë klasike për meshkuj, me një shollë me mbushje që eleminon trokitjet në tokë dhe ofron përshtatje e mbrojtje për këmbën. Dizajn me dy tonalitete dhe mbyllje me lidhëse. 100% Lekure

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

,

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,