Këpucë Vralg, Aldo

7990L

SKU: 13390842

Këpucë efekt lëkurë me majë dhe takë 8,5cm.

35
36
37
38
38.5
39
40
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Këpucë efekt lëkurë me majë dhe takë 8,5cm.

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën