Kimono me printe Women Secret

6190L

SKU: 2532433

Kimono me mëngë të gjata me printe florale

l
m
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kimono me mëngë të gjata me printe florale dhe me rrip tek beli. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë