Komodinë me tre sirtare Prenatal ,GIORDANI

31990L

SKU: 599088

Komodinë klasike në ngjyrë të bardhë dhe me rrota lëvizëse

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Komodinë klasike në ngjyrë të bardhë, praktike me rrota lëvizëse, me tre sirtarë që hapen lehtësisht me udhëzues metalikë.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit