Korse shtatzanie, Prenatal

4490L

SKU: 537258

Korse e rehatshme shtatzanie e cila lejon veshjen të përshtatet në mënyrë perfekte

l
m
s
xl
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , , ,
Dërgesat

Korse e rehatshme shtatzanie e cila lejon veshjen të përshtatet në mënyrë perfekte, e pajisur me mbyllje të rehatshme dhe të rregullueshme. 90% Pambuk 10% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë