Kosh për fëmijë Cam Prenatal

24990L

SKU: 650241

Kosh për femije Cam

E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Millegiochi i patentuar është i pajisur me një dyshek shumëfunksional lojërash, plot aktivitete të gjalla dhe interaktive dhe lojëra të vogla të lëvizshme me pelush të butë në formë ariu. Së fundmi, mbyllja kompakte me të cilën është e pajisur lejon që ajo të ruhet edhe në hapësira të vogla kur nuk përdoret. Pesha maksimale e lejuar: 15 kg
Përmasat kur janë të hapura: 125 x 77.5 x 83 cm (gjerësia x thellësia x lartësia)
Përmasat e mbyllura: 27.5 x 76 x 94 cm (gjerësia x thellësia x lartësia)
Pesha: 14.5 kg.

Sipas markës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën