Kuletë monedhash , Carpisa

2200L

SKU: APA36511941

Kuleta e monedhave nga linja Tofino Go nga Carpisa është prej lëkure origjinale. Mbajtësi i kartës ka një mbyllje praktike të butonit me kapëse. Stili i thjeshtë dhe thelbësor e bën atë aksesorin e koleksionit të ri Carpisa

1X8X10
Blu
E zeze
Vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kuleta e monedhave nga linja Tofino Go nga Carpisa është prej lëkure origjinale. Mbajtësi i kartës ka një mbyllje praktike të butonit me kapëse. Stili i thjeshtë dhe thelbësor e bën atë aksesorin e koleksionit të ri Carpisa të përshtatshëm si për të ashtu edhe për ty.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

,

Sipas sezonit