Kuti ore e linjës Barrie Go, Carpisa

4800L

SKU: ORA29603941

Kuti për orët e linjës Barrie Go nga Carpisa. Aksesori për meshkuj, i përsosur edhe si ide dhuratë. Kutia e orës ndjek një stil elegant dhe thelbësor dhe mund të mbajë dhjetë orë të ndara në ndarje të veçanta. Forma e kutisë me mbyllje kapëse kujton një arkivol që përmban thesare të modës.

9X33X10
Bezhë
E zeze
Vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kuti për orët e linjës Barrie Go nga Carpisa. Aksesori për meshkuj, i përsosur edhe si ide dhuratë. Kutia e orës ndjek një stil elegant dhe thelbësor dhe mund të mbajë dhjetë orë të ndara në ndarje të veçanta. Forma e kutisë me mbyllje kapëse kujton një arkivol që përmban thesare të modës.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit