Lidhëse flokësh Parfois

SKU: 165507_BK

Lidhëse flokësh set elastik

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Lidhëse flokësh set elastik të zeza,Përbërje: 100%Poliestër40% Elastan 60% Poliestwr

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit