Lidhëse flokësh Women Secret

690L

SKU: 7892690

Lidhëse flokësh me fjongo

U
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Lidhëse flokësh me fjongo dhe me printe florale. 65% Plastikë 35% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë