Marsup për meshkuj, Carpisa

2400L

SKU: BSA71705942

Marsup për meshkuj.Me disa ndarje për organizim dhe rrjetë të jashtme për shishe uji. Përmasat: 21x14x2cm.

Jeshile
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Marsup për meshkuj.Me disa ndarje për organizim dhe rrjetë të jashtme për shishe uji. Përmasat: 21x14x2cm.50% Poliuretan, 50% Poliestër

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë