Mbajtëse kartash Mango

SKU: 87074042

Mbajtëse kartash me një xhep

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Mbajtëse kartash me teksturë lëkure gjarpri, me disa hapje për mbajtje kartash dhe një xhep me zinxhir. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

LEJLA

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA