Mbulesë silikoni per gjoksin Women Secret

SKU: 4331494

Mbulesë silikoni per Reçipeta per pjesen e thumbit te gjoksit

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Mbulesë silikoni per Reçipeta per pjesen e thumbit te gjoksit, thjesht vendosini ato ne qender dhe mund ti perdorni per qindra here . Rekomandohet te mos perdoret per me shume se 6 ore.,98% SILIKON 2% IMITIM LEKURE

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit