Mbushje Silikoni Women Secret

2290L

SKU: 4331443

Mbushje silikoni per Reçipeta

m
Transparente
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Rrisni deri ne 1 mase . Kjo mbushje pershtat me se miri me gjoksin tuaj. Anti-rreshkitje , te rehatshme dhe totalisht natyrale. Vishini ato nen Reçipetat tuaja dhe do te ndjeheni sikur jane pjese e juaja.,98% SILIKON 2% IMITIM LEKURE

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit