Nutralizues aromash, ALDO

1790L

SKU: 13048938

Neutralizuesh aromash për këpucë dhe çanta.

Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Përdorimi: vendose në çantën e këpucëve, të palestrës apo në sirtar. Riaktivizoje 1 herë në muaj, duke e nxjerrë në diell, deri në 12 muaj.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,