Organizues Udhetimi Carpisa

1100L

SKU: AN735801C00

Organizues Udhetimi

25x19.5-20.5x15-15.5x10
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Organizues personal perbehet nga tre canta me madhesi te ndryshme me zinxhire Ideale per ruajtjen e lapsave stilolapsave dhe shenuesve tualete telefone dhe aksesore te tjere te vegjel per t’i mbajtur ne dore 100% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit